KONST / Litografier / Färglitografier 15464020
nr 1546 4020
Al Wagiella
(f. 1939)
Färglitografier, 2 st, Al Wagiella (f. 1939), Signerade, Modell & Stilleben, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Al Wagiella, sudanesiskfödd målare och grafiker född 1939.
Utrop:
600 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:30:21